OSKA 2013

Mamy przyjemność zaprosić Was na 1. Ogólnopolską Studencką Konferencję Akustyków OSKA 2013. Chcemy tym wydarzeniem uczcić niedawne powstanie naszej organizacji oraz przyczynić się do popularyzacji akustyki w polskim środowisku akademickim. Konferencja będzie połączona z obchodami 100. rocznicy urodzin wybitnego poznańskiego akustyka, profesora Marka Kwieka.

OSKA odbędzie się w dniach 6-8 grudnia w Poznaniu, na Wydziale Fizyki UAM.

Gorąco zachęcamy do tego, aby wziąć w konferencji czynny udział i wystąpić z referatem. Na wystąpienie przewidujemy 15 minut + 5 minut na dyskusję. Przewidziane są sesje poświęcone różnym gałęziom akustyki. Uczestnicy będą mieli możliwość wybrania najlepszej prezentacji, przewidywane jest również wydanie publikacji pokonferencyjnej.

Nie zamierzamy też zapomnieć o aspekcie integracyjnym - przewidujemy kilka atrakcji (m.in. jam session), które umilą wspólnie spędzony czas i być może pomogą stworzyć grunt do owocnej współpracy między studentami naszych uczelni w przyszłości.

Opłata konferencyjna to 30 zł (dla uczestników, którzy wygłoszą referat) lub 60 zł (dla pozostałych). W ramach opłaty konferencyjnej zapewniamy udział we wszystkich punktach programu, wyżywienie, materiały konferencyjne. W cenę nie jest wliczony nocleg, jednak oferujemy pomoc w jego znalezieniu.

Pozostałe szczegóły pojawią się w najbliższych dniach na stronie, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :) (patrz: zakładka Kim jesteśmy)
Będziemy wdzięczni, jeśli zechcecie przekazać tę wiadomość jak najszerszemu gronu potencjalnie zainteresowanych.

Z pozdrowieniami
Komitet organizacyjny OSKA