OSKA 2014

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną (jubileuszową :) ), drugą już Ogólnopolską Studencką Konferencję Akustyków OSKA 2014.

OSKA odbędzie się w dniach 12-14 grudnia w Poznaniu, na Wydziale Fizyki UAM.

Gorąco zapraszamy do czynnego udziału i wystąpienia z referatem lub posterem! Na wystąpienie przewidujemy ok. 15 minut + 5 minut na dyskusję. Przewidziane są sesje poświęcone różnym gałęziom akustyki. Jury wybierze również najlepszą prezentację konferencji.

Oprócz aspektu naukowego będzie również integracyjny. Atrakcje dodatkowe  (m.in. jam session) umilą nam wszystkim wspólny czas, a być może staną się podłożem wielkich, akustycznych przyjaźni i współpracy.

Opłata konferencyjna to 30 zł (dla uczestników, którzy wygłoszą referat) lub 60 zł (dla pozostałych). W ramach opłaty konferencyjnej zapewniamy udział we wszystkich punktach programu, wyżywienie, koszulka, materiały konferencyjne. W cenę nie jest wliczony nocleg, jednak oferujemy pomoc w jego znalezieniu.

Kolejne szczegóły będą się pojawiać sukcesywnie na naszej stronie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, odpowiemy na każde pytanie :) (patrz: zakładka Kim jesteśmy)
Zatem rejestrujcie się, zaproście znajomych i przyjeżdżajcie licznie! Widzimy się 12 grudnia w Poznaniu!

Z pozdrowieniami
Komitet organizacyjny OSKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *