OSKA 2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji OSKI. Tym razem przyszedł czas na Kielce! Poniżej oficjalne zaproszenie organizatorów, w którym można zapoznać się ze wszystkimi ważnymi informacjami oraz linkami po jeszcze więcej wiadomości.

Szanowni Państwo!

Mamy nadzieję, że wypoczęliście na wakacjach i pełni energii zaczynacie kolejny rok akademicki. My tymczasem spieszymy donieść, że przygotowania do 6. edycji OSKI idą pełną parą - a to już niedługo, bo na początku marca! Co więcej, w tym roku odwiedzimy Kielce, pojawia się więc kilka nowych kwestii organizacyjnych.
Dlatego abyście wiedzieli, co, gdzie, kiedy i jak, przesyłamy garść najważniejszych informacji.

Przede wszystkim z radością oznajmiamy, że OSKA znalazła sobie stałe miejsce w sieci! Od teraz informacje o nadchodzącej edycji będą pojawiać się pod adresem:
oska.edu.pl

Prawda, że łatwo zapamiętać? Znajdziecie tam wykaz terminów, regulaminy, informacje o miejscu konferencji, w późniejszym czasie harmonogram - słowem: wszystko, co chcielibyście wiedzieć. Ale nie martwcie się, o najważniejszych rzeczach będziemy przypominać mailowo. 😉

Z dumą przedstawiamy też młodszego brata OSKI, Oskarka. Dzięki współpracy z Polską Sekcją AES, współorganizatora tegorocznej OSKI, narodził się Konkurs Nagrań OSKArec, który będzie polem do popisu dla tych z Was, którzy lepiej czują się w tworzeniu dźwięku, niż opowiadaniu o nim. Konkurs podzielony będzie na dwa etapy, a startować można w 4 kategoriach - zachęcamy do odwiedzenia zakładki „Konkursy" na stronie internetowej.

Rzecz bardzo ważna - terminy. Konferencja odbędzie się w dniach 7-9 marca 2018. Poniżej ostateczne terminy poszczególnych etapów zgłoszenia:

12.12.2018 - rejestracja autorów i przesyłanie abstraktów
17.12.2018 - prośba o précisy
21.12.2018 - przesyłanie précisów
1.11-30.12.2018 - przesyłanie zgłoszeń na Konkurs Nagrań OSKArec
31.12.2018 - informacja o zakwalifikowaniu do poszczególnych sesji
13.01.2019 - wnoszenie opłat i rejestracja słuchaczy
7.02.2019 - ogłoszenie finalistów OSKArec
17.02.2019 - przesyłanie artykułów

Jak zauważyliście, pojawiło się kilka nowych terminów, co prowadzi nas do kolejnej kwestii: zmian w regulaminie konferencji. Może się zdarzyć, że poprosimy Was o dosłanie précisu, czyli doprecyzowania streszczenia referatu, jeśli Wasz abstrakt okaże się zbyt ogólny. Chcielibyśmy jak najlepiej zrozumieć, co planujecie
przedstawić, dlatego że dopuszczamy możliwość przeniesienia pracy z sesji referatowej do plakatowej, gdyby okazało się to konieczne ze względów organizacyjnych. Wprowadziliśmy też ograniczenie liczby prelegentów - pracę mogą referować maksymalnie 2 osoby, z których jedna musi być głównym autorem - oraz obowiązek udziału w sesji angielskiej dla doktorantów. Po szczegóły odsyłamy do regulaminów na stronie.

Tym razem OSKA nie będzie gościć w żadnym z dużych ośrodków akademickich, ale zawita w Centrum Kongresowym Targi Kielce - dzięki temu każdy uczestnik OSKI będzie mógł wziąć udział w Poland Music Expo, ogólnopolskich targach branży muzycznej, które odbędą się tam w tym samym czasie (pme.targikielce.pl).

Co więcej, zatroszczyliśmy się o nocleg - jeśli chcecie, możecie skorzystać z proponowanego przez nas ośrodka w Kaczynie pod Kielcami (kaczyn.pl). W cenie 50 zł za dobę będziecie mogli zregenerować siły w miękkim łóżeczku i zjeść śniadanie, a do tego dowieziemy Was na miejsce konferencji. Szczegóły dotyczące rezerwacji przekażemy Wam razem z formularzem rejestracyjnym.

Opłata za konferencję wynosi 100 zł dla wszystkich uczestników (słuchaczy oraz prelegentów). Obejmuje oczywiście udział w konferencji (w tym wstęp na teren targów PME) i oskowe gadżety, tradycyjne oskowe pizza-party, obiad drugiego dnia (8.03.2018), a ponadto transporty z ośrodka do centrum konferencyjnego (odległość ok. 20 km) i niezapomnianą imprezę w kręgielni.

Część konferencyjną zakończymy w sobotę, jednak Ci z Was, którzy zechcą spędzić trochę więcej czasu w oskowym towarzystwie, będą mieli taką możliwość - już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na OSKA after-party, czyli pozostanie w ośrodku do niedzieli. Bez stresu przed wystąpieniem następnego dnia
będziecie mogli spędzić czas z pozostałymi uczestnikami konferencji, wymienić wrażenia i lepiej się poznać.

Zmiany, nowości, przeprowadzka... Ale nie martwcie się, OSKA - choć coraz starsza i coraz większa - nadal pozostaje OSKĄ - konferencją organizowaną przez studentów dla studentów. :) Jeśli macie jakieś pytania - pytajcie! A jeśli nie, wyglądajcie kolejnego maila z formularzem rejestracyjnym...

Z pozdrowieniami od całego KO OSKA 2019
Teresa Makuch